Satış ve Danışma Hattı: +90 212 549 56 48 İngilizceTürkçe

Hakkımızda

Revomac, 2012 yılının Mart ayında, sektörün ihtiyacı olan yeni ekipman, makine, bakım, yenileme ve tamir hizmetlerinin tek bir kaynaktan sağlanması amacıyla bir çözüm platformu olarak kurulmuştur.

 

Türkiye converting ve baskı sektörünün öncü kuruluşlarında, hem yerel, hem uluslararası alanda, tasarım, üretim, kurulum, eğitim ve teknik servis konularında 20 yılı aşkın deneyimli personelimiz, Türkiye’deki ambalaj sektörünün tarihi göz önüne alındığında en yüksek deneyime sahip ekibi oluşturmaktadır.

 

Revomac hizmete başladığı günden bu yana 300’ü aşkın müşteriye irili ufaklı sorunlarının çözümü konusunda başarıyla hizmet vermiştir. Firmamız, başta üstün performanslı, özgün tasarıma sahip dilimleme makineleri olmak üzere, dilimleme, baskı ve laminasyon makineleri gruplarında, gerek standart, gerek özel tasarım makineleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermiş, tasarımlarının kompakt ve ergonomik yapısı ve üstün performansıyla, uluslararası fuarlarda dünya lideri rakiplerinin dahi, övgülerini kazanmıştır.

 

Revomac, kurucularının engin tecrübesini, genç bir firma olmanın dinamizmi ve yenilikçiliğiyle birleştirerek müşterilerine en etkin ve en doğru çözümleri sunmayı kendine hedef edinmiştir.

 

Bu amaçla hem converting equipment sektörü hakkındaki güncel gelişmeleri yakinen takip etmekte hem de bu gelişmeleri müşterilerine sundukları çözümlerle birleştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.